EN 5/7/2015  -  1394/4/14                                      تماس با ما              عضویت در خبرنامه صفحه اصلی         درباره ما            
Skip Navigation Links
کارخانجات سيمان
پيمانکاران سيمان
جداول و اطلاعات مفید
نحوه تولید سیمان
انواع سيمان
عضویت
انجمن صنفی سیمان
تاریخچهExpand تاریخچه
نشریات تخصصیExpand نشریات تخصصی
لینک های مرتبطExpand لینک های مرتبطتهران - مدیرعامل شركت سیمان سبزوار با توجه به سود آوری این شركت نسبت به هرگونه خرید سهام سیمان سبزوار با قیمت نازل ، توسط عده ای از سودجویان در بازار هشدار داد.
خبر مدیرعامل شركت سیمان سبزوارنسبت به خریدسهام این شركت به قیمت نازل هشدارداد|| 1392/05/12
خبرگزاری جمهوری اسلامی
بهروز دانشی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: مستندات موجود نشان می دهد با كنترل هزینه ها،روند زیاندهی عملیاتی شركت متوقف و جریان سودآوری بر این شركت حاكم شده است.
به گفته وی ، اولویت استمرار تولید سیمان، تامین نقدینگی و پرداخت اقساط این شركت به بانك عامل وضعیت شركت سیمان سبزوار را در شرایط مناسبی قرار داده است.
مدیرعامل شركت سیمان سبزوار با بیان اینكه در دوره جدید هیات مدیره، پرداخت بدهی ها با حفظ استمرار در تولید و كاهش هزینه از برنامه های دراز مدت این شركت خواهد بود، افزود: در همین راستا پرداخت اقساط سررسید این شركت از ابتدای سال ۹۲ آغاز شده و با توجه شرایط موجود پیش بینی می شود كه مشكلی در پرداخت های بعدی وجود نداشته باشد.
وی اظهارداشت: با برنامه ریزی های انجام شده مراحل سودآوری این شركت در گزارش شش ماهه اول سال مالی جهت اطلاع سهامداران در كدال فرابورس ثبت شد، اما متاسفانه عده ای از افراد در بازار سهام فرصت را مغتنم شمرده و تلاش می كنند تا از بی اطلاعی و غفلت سهامداران نسبت به جمع آوری سهام این شركت با قیمت نازل اقدام كنند.
دانشی یكی از دلایل بسته بودن نماد شركت در فرابورس را اختلاف نظر در نرخ تسعیر ارز، از نرخ مرجع در اتاق مبادلات ارزی دانست و گفت: این مشكل فقط مربوط به این شركت نبوده و اكثر صنایعی كه از تسهیلات ارزی استفاده كرده اند مشمول زیان نامتعارف ناشی از تغییر نرخ ارز خواهند بود كه البته این موضوع توسط تشكل های صنعتی و از طریق مراجع ذیصلاح در حال رایزنی و پیگیری است.
وی با بیان اینكه با همراهی سهامداران و اعضای هیات مدیره اخیرا تصمیمات مهم و ارزشمندی برای رفع مشكات اتخاذ شده است، افزود: هم اكنون در حال مذاكره با سازمان فرابورس برای گشایش نماد و بانك عامل برای تقسیط مجدد بدهی ها و حذف بخشی از بهره های ناشی از تاخیر در پرداخت اقساط هستیم.
دانشی به شفاف سازی عملكردها و ارایه اطلاعات دقیق به سهامداران تاكید كرد و گفت: حضور افراد متخصص و با سابقه صنعت سیمان كشور در این شركت نشان از توجه سهامداران به آینده این شركت بوده و امید می رود این فرآیند به تدریج و با ورود متخصصین كارآمد بهبود یابد و نتایج مطلوبی را برای شركت سیمان سبزوار به همراه داشته باشد.
وی تصریح كرد: در حال حاضر اقدامات گسترده ای در راستای اصلاح فرآیندهای تولید، كاهش هزینه ها، بهینه سازی انرژی ، بهبود محیط زیست و فضای داخل كارخانه، افزایش بهره وری و بهبود ساختار منابع انسانی شركت در حال انجام است و در آینده ای نزدیك شاهد اجرای طرح های كوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در این مجموعه خواهیم بود.
CementGroup_SMS    شماره پیامک پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی صنعت سیمان - سیمان خبر : 5000233979
کارخانجات سیمان پیمانکاران سیمان عضویت در خبرنامه
انجمن صنفی صنعت سیمان نشریات داخلی سیمان نشریات خارجی سیمان
لینک های مرتبط داخلی لینک های مرتبط خارجی معرفی انواع سیمان
1394 © پایگاه خبری تحلیلی سیمان خبر: سايت تخصصى سيمان ، نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است
www.simankhabar.ir    info@simankhabar.ir     تلفن : 66428914-21-(0098)       RSS Feed  RSS Feed